خرید بیت کوین از شما

30,261,000
تومان

فروش بیت کوین به شما

30,261,000
تومان

آموزش ارسال و دریافت پول در بیت کوین

در این آموزش به سادگی نحوه ارسال و دریافت پول در حساب بیتکوین را فرا خواهید گرفت ،  چنانچه هنوز والت بیت کوین نساخته اید برای آموزش ساخت اکانت بیت کوین اینجا را کلیک کنید.

چگونه از حساب بیت کوین خودم به حساب بیت کوین شخص دیگر بیت کوین انتقال دهم

برای ارسال بیت کوین به حساب دیگر روی دکمه Send کلیک کنید.

 

سپس وارد صفحه زیر می شوید ازقسمت Currency عبارت BITCOIN را انتخاب کنید. سپس دربخش  TO شماره آدرس بیت کوین گیرنده را وارد کنید، در قسمت Amount مقدار بیتکوین ارسالی را وارد کنید. مقدار بیت کوین هم می تواند دهم یا صدم باشد هم عد صحیح.

کمیسیون بیت کوین برای انتقال

در قسمت کمیسیون بیت کوین، مقدار کمیسیون بیت کوین که برای انتقال باید بپردازید را مشخص شده است. دراین مثال کمیسیون انتقال بیتکوین 0.00010 می باشد. در پایین صفحه میزان زمان کانفرم شدن انتقال را نوشته است در مثال بالای یک ساعت عنوان شده است.

چنانچه می خواهید بیتکوین ارسالی شما سریع تر به دست گیرنده برسد گزینه PRIORITY را انتخاب می کنیم تا از حد معمول سریعتر ارسال شود. چنانچه تصمیم دارید انتقال در شبکه بیت کوین با سرعت بیشتری انجام شود گزینه Customize fee را انتخاب می کنیم سپس دکمه Continue را می زنیم تا بیت کوین ما به آدرس فرستنده ارسال شود.

ه

می خواهند پول به حساب بیت کوین من ارسال کنند، چگونه شماره والت بیت کوین یا شماره حساب بیت کوین یا آدرس بیت کوین خودم را در بلاکچین پیدا کنم؟

برای این منظور به صفحه اصلی کنترل پنل خود در سایت بلاکچین وارد شوید و دکمه REQUEST  را بزنید.

سپس عکس زیر ظاهر می شود.

در قسمت Copy & Share Address آدرس بیت کوین شما یا در واقع همان شماره حساب بیت کوین شما قرار دارد می توانید آن را کپی کنید و به فردی دهید که می خواهد برای شما بیت کوین انتقال دهد.

نکته بسیار مهم: آدرس بیتکوین شما ممکن از بعد از مدتی تغییرکنید بنابراین حتما قبل از ارسال این آدرس در قسمت Request  آدرس جدید بیت کوین خود را چک کنید.

تیم بیت کوین بای

www.bitcoinbuy.ir